Аромат мандаринок, лапатий сніжок за вікном, пахощі хвої, новорічний декор – це все сприяє створенню по-справжньому святкового настрою. Адже всім відомо, що передчуття свята часто набагато приємніше, аніж саме свято. Тому важливо якомога раніше відчути наближення Нового року і зануритися у його казкову атмосферу.
Новий рік… У кожного з нас ці два слова викликають власні емоції та спогади. А іще – сподівання на щось хороше, краще, казкове й чарівне.
І якщо ви вже готові повністю поринути у новорічну казку, ми знаємо, як вам допомогти налаштуватися. Саме з цією метою з 19 грудня 2021 року комунальний заклад «Лебединський міський будинок культури» запрошує до своїх стін жителів та гостей міста!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268978925_1559666397703507_891254359330651076_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268061742_209786331348702_838741199399899123_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268132096_327539658979682_859120185049283910_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268502278_1748045715395328_2522079546682548611_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268890038_303890258326943_1006036368516558856_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269699143_250762227094715_8500332138224707495_n.jpg)