4 серпня до відпочиваючих санаторію «Токарі» зі святковим концертом завітали аматори сцени Лебединського міського будинку культури. Відпочиваючі насолоджувалися прекрасним виконанням різножанрових художніх номерів у виконанні Ірини Балаби, Любов Лєгун, Миколи Корсуна, Світлани Маригіної, Марини Зініної, Сергія Касьянова, Катерини Волкової, Валентина Масюка.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/230171884_1025315528215988_8620088577685177335_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/230416668_367664531636538_1703907845026953208_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/230687317_4232463136809376_3972383534568999044_n.jpg)
Кожний вихід артистів присутні в залі зустрічали теплими оплесками. Безліч позитивних емоцій викликали у глядачів гумористичні номери у виконанні учасників народного аматорського театру «Орфей».
Відпочиваючі та жителі села Токарі після концерту щиро та сердечно дякували працівникам культури за цікавий, змістовний концерт.