Працівники комунального підприємства «Комбінат благоустрою» провели комплексні роботи на старостинских округах Лебединської міської територіальної громади.
Так, у селі Василівка сьогодні проводилися роботи з профілювання доріг на вулицях: Лісова і Травнева. У селі Курган робітники «Комбінату благоустрою» провели обслуговування мережі вуличного освітлення по вулицях: Центральна, Лебединська та Набережна.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-4cd29a5622c47bad3147b2c932f843d0244caac51d0809bd36483f81aee16acb_862fc7cf.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-6da26074d6c3f388e3dfb320a336e257304f6469becf7321e9c39c1dce46eea7_c565818d.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-9d35241211792b887f02cfbe99121c67cf34fbb29a2c5ced728453f80bc81c98_c9c39972.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-9f608649090f5b86db94a4753b298b70a7a1122aeaca1878ece7fb458f1ec397_547fd40d.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-44aea734d0fb2925b043220b9128de437113496b3e7b42b1199cacb814ee941c_93ffc5fa.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-be7f044f426ecc94906e9b731f537953f86cab456cb5771a91e3e6520aa5a7f9_f3ed929c.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-30_15-45-06.jpg)