23-25 червня поточного року місцеві обранці працювали у постійних депутатських комісіях, які проводилися напередодні позачергової п’ятнадцятої сесії Лебединської міської ради.
Депутати розглянули проєкти рішень, які будуть винесені на сесію міської ради, а також заслухали доповіді представників профільних управлінь та департаментів.
За наслідками обговорення та з урахуванням внесених пропозицій погоджено та рекомендовано внести проєкти відповідних рішень до порядку денного позачергової сесії Лебединської міської ради, що відбудеться 25 червня 2021 року.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0786_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0782_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0780_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0754_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0749_thumb.jpg)