Сьогодні у стінах виконавчого комітету Лебединської міської ради працювала громадська комісія з житлових питань. Під час роботи членами комісії та запрошеними на засідання було детально розглянуто питання про постановку на квартирний облік.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0761.jpg)
Після розгляду справи членами комісії було прийняте відповідне рішення згідно Пункту 15 Постанови Ради міністрів Української РСР і Української Республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР».