Для усіх школярів Лебединської громади промайнув іще один навчальний рік і настала хвилююча мить свята “Останнього дзвоника”. І для учнів та їх батьків, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке пробуджує цілу гамму різних відчуттів та приємних клопотів. По-сімейному тепло і водночас урочисто пройшло свято у всіх навчальних закладах Лебединської міської територіальної громади. Найстаранніших та найталановитіших учнів було відзначено та нагороджено. Лунали привітання та найсердечніші, найкращі побажання на адресу випускників від учнів та вчителів.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210608_094732.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/20210608_095545.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210608_090736.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/20210608_094059.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/20210608_093116.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/20210608_092841.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG-4c9576c7abab4f9e79385865678199a7-V.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG-8b0cffff415e94f9f398696012b73883-V.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG-f536fff2da408b4151bbf02172161528-V.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Гринцеве.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Гринцеве_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/межиріч_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/межирыч.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/михайлівка_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Михайлівка_3.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Михайлывка.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-551cd6f6b6cb2a5ca3139f9615bbe4f76f134c54568da1bf443f387020f0f6bb_ced7fdb8.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-687e12ff59875fb4a79a359f736726b351bce43b502fa307858e5094b7b74c62_2659264d.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-5860061b949a68da4d98681f4f5cc3addeba2b123ff5353536ac8924c33bae53_e54f599d.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-df03af74ca0184b732c0f0a80e022c06b9a5c4c24f1635555169a698884ac83e_4c7d1392.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Павленкове.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Павленкове_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Пристайлове.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Пристайлове_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/пята-школа.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/пята-школа_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/пята-школа_3.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/пята-школа_4.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/третя.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/третя_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/третя_3.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/школа№4-2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/школа№4_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/школа№4_3.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/штепівка.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/штепівка_2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Московський-Бобрик.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Московьский-Бобрик_2.jpg)