Діти – це наше майбутнє, квіти нашого життя. Це найголовніший скарб нашого суспільства. 6 червня у Сумах відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Танцююча нація», у якому взяли участь наші талановиті зірочки – вихованці народного ансамблю танцю «Калейдоскоп»та отримали почесні 1 місця.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/196262805_4093765737329142_4283957790447679831_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/196839481_4093765977329118_8760642998571630752_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/196072052_4093765840662465_1432518875811313712_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/195840098_4093766053995777_4405298320739819838_n.jpg)
Щиро вітаємо народний ансамбль танцю «Калейдоскоп» та його керівника Маргариту Осіпову. Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога в ваших руках. Бажаємо браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.