Під таким гаслом у селі Курган відбувся захід приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. У місцевому будинку культури діти змальовували своє бачення навколишнього світу і представили свої роботи на однойменній виставці.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-c856eaffc42d0c6f71255bb94baf17e112b7cf757211ba5d9e898c1fb6ccbb72_39f458e5.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-c4c29c0651c4a2c1ba962afe177eb81f89f89793f0d70a62d532070afa3c733e_a9986718.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-3f684827571d0685d55673edc6db767d241091f4361a28354d885fbce660f960_2409c86c.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-a4cbd7beaff8a7133405a73d512dfc50e1131f972e7d412265d466304427aabc_c8afa6a3.jpg)
Найактивніші учасники отримали почесні грамоти від організаторів заходу. Після проведення виставки, за сприяння місцевих підприємців, маленьких курганців частували чаєм і солодощами.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-02-0a-476c6a15b74da0abf2da3f849cccd618b2f8459a48aa4ee759bf54b12dd24833_a97bcff0.jpg)