27 травня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час роботи членами комісії та запрошеними на засідання було розглянуто низку надзвичайно важливих питань.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC09714_.jpg)
Члени комісії заслухали ґрунтовні інформації доповідачів та прийняли відповідні рішення стосовно наступних питань:
- про заходи місцевих органів влади щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки;
- про стан протипожежного захисту на об’єктах відпочинку та оздоровлення дітей;
- про стан утримання джерел протипожежного водопостачання на території Лебединської міської територіальної громади;
- про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки;
- про санітарно-епідемічну ситуацію на території Лебединської міської територіальної громади по захворюваності населення на гострі кишкові інфекції та заходи щодо недопущення епідемічних ускладнень у 2021 році;
- про створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони у сільській місцевості.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-3.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-4.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-5.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-6.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Протокол-міської-комісії-ТЕБ-та-НС-№-5-7.jpg)