Цими днями на базі КЗ «Лебединський міський центр культури і дозвілля» відбулася нарада – семінар із завідувачами клубних закладів громади. Навчальний захід був проведений з метою якісної організації роботи закладів культури Лебединщини.
Працівники комунального закладу «Лебединський міський центр культури і дозвілля» ознайомили присутніх з основними нормативно – організаційними документами щодо організації планування, первинного обліку і звітності клубних закладів, складанням річних тематичних планів, веденням журналів та щоденників клубних формувань, проведенням культурно – мистецьких заходів в онлайн – режимі.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/photo5206496331764445629.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/photo5204244531950760726.jpg)
Засідання проходило у інтерактивному форматі, що дозволило кожному учаснику висловити власну думку стосовно питань, які були включені до програми семінару.