Сьогодні у Лебедині увічнили пам’ять партизанів-підпільників, що у роки Другої світової війни поклали свої життя у боротьбі з ворогом.
Цей день – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/1_thumb-5.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/2_thumb-6.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/3_thumb-8.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/5_thumb-5.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/6_thumb.jpg)