Наразі у зв’язку із поривом на провулку Верстатників, тимчасово перекрито водопостачання мешканців цього провулку. Тривають ремонтні роботи, по закінченні яких водопостачання відновиться.
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/вода.png)
Наразі у зв’язку із поривом на провулку Верстатників, тимчасово перекрито водопостачання мешканців цього провулку. Тривають ремонтні роботи, по закінченні яких водопостачання відновиться.