Наразі з технічних причин телефонні номери Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради тимчасово не працюють. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
До уваги жителів міста!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/zvernit-uvagu__228424-620x0.jpg)
Наразі з технічних причин телефонні номери Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради тимчасово не працюють. Просимо вибачення за тимчасові незручності.