Сьогодні у зв’язку із поривом на міському водогоні, тимчасово перекрито водопостачання вулиць Першогвардійської, 19 серпня, Русіянова, Фролова. По закінченню ремонтних робіт, водопостачання відновиться.
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/вода.png)
Сьогодні у зв’язку із поривом на міському водогоні, тимчасово перекрито водопостачання вулиць Першогвардійської, 19 серпня, Русіянова, Фролова. По закінченню ремонтних робіт, водопостачання відновиться.