21 червня 2018 року у зв’язку із поривом водогону, припинено водопостачання вулиці Гастелло. Наразі проводяться ремонтні роботи, по закінченню яких водопостачання буде відновлено (орієнтовно до 15:00).
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/вода.png)
21 червня 2018 року у зв’язку із поривом водогону, припинено водопостачання вулиці Гастелло. Наразі проводяться ремонтні роботи, по закінченню яких водопостачання буде відновлено (орієнтовно до 15:00).