Органи соціально-психологічної та виховної роботи ЗСУ є невід’ємною частиною цілісного військового організму. Їх завдання полягає у підтриманні військової дисципліни, організації морально-психологічного забезпечення життєдіяльності війська. Також вони відповідають за профілактику правопорушень в армійському середовищі. Головна мета цих органів – підвищення боєздатності Збройних сил України. Свято було встановлене наказом міністра оборони України Михайла Єжеля № 303 від 3 червня 2011 року.
30 січня – День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/imgonline-com-ua-convertfs7ksM9PwvHV.jpg)