19 червня у зв’язку із поривом на міському водогоні за адресою пл. Волі, 19, перекрито водопостачання на пл. Волі, частково вул. Сумська (початок вулиці), частково вул. Освіти, а також у зв’язку із поривом за адресою вул. Тараса Шевченка, 32 А перекрито водопостачання по вул. Тараса Шевченка. Наразі КП “Водоканал” проводить ремонтні роботи, які планується закінчити у найкоротший термін. КП “Водоканал” просить вибачення у споживачів та сподівається на порозуміння.
Аварійна Водоканалу повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/06/img_large-e1499269285655.jpg)