Управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому повідомляє, що у зв’язку із відсутністю електроенергії 04 листопада 2016 року, повідомлення про нарахування субсидії громадянам міста – ВИДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.
До уваги лебединців
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2016/11/5256.jpg)
Управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому повідомляє, що у зв’язку із відсутністю електроенергії 04 листопада 2016 року, повідомлення про нарахування субсидії громадянам міста – ВИДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.