Лебединська лікарня надає ветеранам розширені послуги в сімейного лікаря

✅Для цього потрібно мати укладену декларацію з сімейним лікарем Лебединської лікарні.

Надати лікарю оригінали документів⬇️

🟢документ, що підтверджує статус ветерана (посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни)

🟢паспорт або інший документ, що посвідчує особу

🟢ідентифікаційний код (РНОКПП) або серії та номера паспорта (для осіб, які відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відповідну відмітку в паспорті)

🟢заповнити заяву у лікаря про надання послуг

📌Скористатися послугою можуть:

➖звільнені з військової служби учасники бойових дій

➖особи з інвалідністю внаслідок війни

ℹ️Розширені медичні послуги зосереджені на проблемах, пов’язаних з наслідками бойових дій, розширеною психологічною допомогою, комплексним супроводом лікування, соціальною підтримкою.

⁉️Які послуги можуть отримати ветерани за експериментальним проєктом?

➡️Індивідуальний план спостереження та лікування, обстеження, діагностика, профілактичні огляди з урахуванням стану здоров’я ветерана війни, наявних хронічних захворювань, історії хвороби та приналежності до групи ризику.

➡️Скринінг на стани, пов’язаних із наслідками бойових дій:посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)гіпертонічна хворобахронічний больовий синдромхвороби органів травлення тощо

➡️Надання розширених послуг з психологічної допомоги, психотерапії (супровід пацієнтів з ПТСР та відстеження динаміки ПТСР).

➡️Скерування за необхідності на консультації з лікарем-психіатром, психологом або психотерапевтом (індивідуальна та групова терапія, сесії когнітивно-поведінкової терапії для роботи з травматичним досвідом, програми управління стресом, тривожністю та депресією) та подальший супровід та спостереження.

➡️Супровід та лікування хронічних станів і наслідків бойових травм із забезпеченням своєчасного консультування для подальшого лікування (консультації лікаря ортопеда-травматолога, лікаря- невролога, лікаря-хірурга тощо). Зокрема, участь у лікуванні хвороб і травм опорно-рухової системи, зокрема артриту, артрозу, травм суглобів, а також станів після ампутації кінцівок, догляді за протезами та куксами.

➡️Виявлення порушень зору та слуху та подальший супровід із забезпеченням своєчасного консультування та лікування відповідними спеціалістами.

➡️Участь в розробці та виконанні індивідуального плану реабілітації для пацієнтів з післятравматичними станами.

➡️Забезпечення консультації лікаря ФРМ для визначення обсягу реабілітаційних заходів, спеціалізованих вправ для відновлення після травм і захворювань.Призначення лікарських препаратів для лікування хронічного больового синдрому, а також для контролю специфічних неврологічних та психоемоційних розладів.

➡️Спостереження та застосування додаткових заходів щодо боротьби з залежностями.

❓Чи можна отримати послугу дистанційно?

Розширені послуги у сімейного лікаря можна отримати за місцем перебування пацієнта. Рішення приймає сімейний лікар, заважаючи на стан пацієнта. Також послуга може надаватися із використанням засобів телекомунікації.

Поділитися