Днями у Лебедині завершили ремонтувати чергову ділянку дорожнього покриття.
Ремонтні роботи здійснювали на вулиці Кобижча. Тут підрядною організацією ТОВ «Гадячшляхбуд» проведено поточний середній ремонт ділянки дороги. На зазначеному об’єкті проведено роботи з улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи із щебеневої суміші та укладено суцільне асфальтобетонне покриття площею 2740 м2.
Нагадаємо, роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття на вулиці Кобижча профінансовано з бюджету Лебединської міської територіальної громади.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-a1ca4dce9947df91bf878f39e2e6c79f326f0f9f7db24e8359a84ce243b00912_22c8f1f7c5ca5b81.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/0-02-05-152a00d554859b4a2ae14a6c7f463deb8a9f53d7568e0948057a44190243b449_abf5bfa3d203c889.jpg)