За ініціативи народного депутата України IX скликання від ПП «Слуга народу» Миколи Задорожнього у Лебедині у парку ім. Павла Полуботка відбувся освітньо-розважальний захід для дітей громади «У безпеці з псом Патроном».
У організації програми активну участь приймали: управління освіти, молоді та спорту, відділ культури і туризму, місцеві відділення ДСНС та поліції.
Для дітей дошкільного та шкільного віку організатори заходу підготували цікаву та насичену програму. У парку створили п’ять локацій різного спрямування для дітей всіх вікових груп: просвітницьку, безпекову, спортивно-танцювальну, з проведення патріотичних майстер-класів та нанесення аквагриму.
Крім того, під час проведення заходу у парку функціонували дитячі атракціони.
«Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ми не маємо змоги проводити святкові заходи, як це було раніше. Але саме зараз підростаюче покоління потребує особливої уваги і турботи від нас, дорослих. Сподіваюся, що це невеличке свято, яке відбувається у громаді за сприяння народного депутата Миколи Миколайовича, подарує нашим дітям світлий промінчик сонця і незабутні враження у ці нелегкі дні», – зауважила виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко.
Не припиняємо дякувати Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи для найменших громадян нашої країни, за синьо-жовтий прапор над нашими містами.
Низько схиляємо голови перед пам’яттю захисників і захисниць, які віддали своє життя за свободу і територіальну цілісність України.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0695-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0718-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0737-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0748-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0759-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0764.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/DSC_0769-scaled.jpg)