Лебединщина знову в жалобі… Сьогодні лебединці, схиляючи голови та встеляючи живими квітами останню путь загиблого, попрощалися зі своїм земляком – молодшим сержантом Ліксуніним Володимиром Олексійовичем.
За час проходження військової служби молодший сержант Володимир Ліксунін зарекомендував себе з позитивного боку, до виконання службових обов’язків ставився відповідально. Належним чином виконував поставлені завдання.
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок в бою за нашу Батьківщину, її свободу і незалежність, Володимир Ліксунін 14 липня помер у лікарні міста Запоріжжя від отриманих під час виконання бойового завдання поранень.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0556.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0558.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0560-1.jpg)
Церемонія прощання з Володимиром розпочалася у Свято – Троїцькій Успенській церкві. Далі траурна процесія рушила центральними вулицями Лебедина до місця поховання загиблого. Полеглого військовослужбовця, захисника України, Героя пронесли крізь живий коридор.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0568.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0573.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0578.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0580.jpg)
Віддати останню шану Володимиру Ліксуніну прийшли рідні, друзі, представники влади, військовослужбовці. Прощаючись з Володимиром, рідні та близькі згадували його надійним, добрим, наполегливим…
З прощальним словом виступили тимчасово виконуючий обов’язки начальника другого відділу Сумського РТЦК та СП (м. Лебедин) Андрій Сезько та виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0582.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0584.jpg)
У мить прощання на кладовищі звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0586.jpg)
Вічна пам’ять і слава Герою! Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.
Віримо, що подвиг усіх Героїв, які віддали найцінніше – свої життя за свій народ і землю, назавжди залишиться у пам’яті тих, кому вони такою дорогою ціною подарували шанс на вільне життя.