Відтепер лебединці та гості міста зможуть сповна відчути комфортне пересування рівненьким покриттям тротуару на площі Волі, прямуючи, наприклад, чи до Лебединського художнього музею чи до РАЦС, а чи просто у справах.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0458.jpg)
Днями на цьому пішохідному тротуарі було завершено укладання асфальтного покриття, також попередньо тут було замінено бордюри. Планується згодом провести роботи із благоустрою прилеглої до тротуару території, зокрема, засіяти газони.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0467.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0469.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0472.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0473.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230712_114557521.jpg)