1 липня виконуюча обов’язки міського голови Світлана ГОРОШКО привітала із 105-річчям довгожительку Лебединської громади – Марію Іванівну Стеценко. Світлана Олександрівна звернулася до іменинниці зі словами найтепліших та найщиріших побажань, а також передала Марії Іванівні вітання від голови Сумської ОВА Володимира Артюха та тимчасово виконуючого обов’язки Сумської РВА Михайла Мельника.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230701_085903.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230701_085936-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230701_090129.jpg)
До вітань також додалися корисні подарунки для Марії Іванівни.
Народилася Марія Стеценко у селі Ворожба Лебединського району Сумської області 1 липня 1918 року, тут вона проживає і зараз з родиною старшої доньки. На початку німецько-радянської війни була насильно вивезена до Німеччини, вона є колишнім в’язенем концтаборів. До виходу на пенсію працювала в місцевому колгоспі. У Марії Іванівни троє дітей – дві доньки та один син, на жаль, син помер у травні цьогоріч. Марія Іванівна є бабусею п’ятьом внукам та прабабусею вісьмом правнукам.