З нагоди Дня Конституції України у Лебединському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки робіт талановитої художниці, нашої землячки Наталії Світличної, на яку завітали здобувачі освіти 7-А класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 (класний керівник Олена Лобко).
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356669513_650270160472280_6205306800830223429_n.jpg)
Наталія Андріївна любить природу і особисте її бачення зображує у своїх роботах. Пейзажі створені на одному подиху, передаючи емоції та враження. Вони наповнені теплом, затишком та нікого не залишають байдужими. Неперевершені твори живуть, дарують красу, зачаровують та надихають.