Цими днями у Лебедині розпочали ремонтувати чергову ділянку міського водогону.
Роботи розпочали проводити на площі Соборній, що у самому центрі міста. Тут замінять старі металеві конструкції на довговічніші пластикові. Зварювання елементів буде відбуватися за новою технологією.
Як зазначає керівник КП «Водоканал» Олександр Савеко, одним з пріоритетних завдань підприємства – є поступове оновлення та вдосконалення всієї мережі системи водопостачання по місту. Цей процес є довготривалим і дороговартісним, але вкрай необхідним для повноцінної і безперебійної роботи з подачею питної води абонентам підприємства.
Ремонтні роботи з заміни цієї ділянки міського водогону здійснюються за рахунок коштів з місцевого бюджету.
Зазначимо, що термін експлуатації старої мережі системи водопостачання вже вичерпався і призводить до частих несправностей і, як наслідок, перебоїв з подачею питної води.
Цього року заплановано здійснити найбільший за останні роки об’єм робіт з ремонтування мережі міського водогону. На початок червня фахівці вже замінили 650 метрів старих, зношених труб на нові на одній з вулиць міста.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351476665_1262500301041852_8600353189215097248_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-3f4f9c76e143e159e5819650a1837cc746dd8b153618a6cc59ed50069857a76e_20a57adef371157a.jpg)