З настанням сприятливих погодних умов у Лебедині розпочали ремонтувати дорожнє покриття.
Дві підрядні організації ФОП Четверяков та ФОП Подлепінська виконують роботи з експлуатаційного утримання доріг (дрібний поточний ремонт) із застосуванням технології фрезерування на семи вулицях міста.
Кошти на ремонт дорожнього покриття виділено з бюджету Лебединської міської територіальної громади.
Зауважимо, що в умовах воєнного стану, такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безаварійного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_0910-scaled.jpg)