У Лебедині продовжуються роботи з озеленення. Цими днями висаджують декоративні дерева та кущі та центральних вулицях міста.
Працівники КП «Комбінат благоустрою» вже висадили чотири різні види туї, верби та каштану, а також декоративних кущів. Загалом, комунальники висадили 50 одиниць зелених насаджень.
Зазначені роботи з озеленення здійснювалися на території скверу ім. Павла Полуботка, центрального дитячого майданчика та біля ПРАТ «Лебединська швейна фабрика».
Нагадаємо, днем раніше у Лебедині пройшла масштабна толока з висадженням нових дерев у парку, що на Сумській.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-d4fcd5e6a6a2370ca1cb2c2efbbe5d396bdbc9727b6cb13dbf0be2f67b2c5e3f_a8bc5ca6bad4854a.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-abaa05f836824f4cc0825be8d6a4eaa727c5c18f5977df40e7c9c2911688a8d0_7bb97e65e6b7364c.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-814e7ca8a11b0cf7056da37bd45259a7c7a7f20144aac1dfa1d6aa7129d8a40f_fe80b64e2042f57e.jpg)