У Лебедині невідомі особи зруйнували огорожу біля водорозбірної колонки, яка розташована у мікрорайоні Черемушки.
В процесі проведення робіт з благоустрою, які активізувалися з настанням сприятливих погодних умов, працівники КП «Водоканал», крім іншого, займаються облаштуванням територій навколо водорозбірних колонок по всьому місту: встановлюють та фарбують огорожі та самі колонки.
На жаль, не минуло й декількох днів, як окремі елементи вже почали руйнувати невідомі особи з невідомих причин. Першим, і сподіваємося, останнім подібним випадком є пошкодження водорозбірної колонки у мікрорайоні Черемушки.
Наголошуємо, що всі роботи з благоустрою виконуються з метою покращення умов проживання у громаді та приведення об’єктів громадського користування до належного стану. Крім того, відповідні роботи фінансуються, виключно, з бюджету громади, наповнити який під час повномасштабної війни завдання не з легких.
Тому, звертаємося до жителів міста, перш за все, з повагою ставитися до роботи комунальних служб громади та їхніх працівників та зважати на те, що зараз всі ми працюємо у надскладних воєнних умовах.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-5df67fb87aa5bc373f17cb673edfdc6d186a823318b36703ed0dd257d4adcb45_74db0eaf0fe321ba.jpg)