5 січня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти Лебединської міської територіальної громади. У нараді взяла участь заступник міського голови Олена КІРЄЄВА.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1672920228064-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1672920228031-scaled.jpg)
Під час наради детально розглядалися питання стосовно організації освітнього процесу у ІІ півріччі 2022-2023 навчального року, дооблаштування найпростіших укриттів, створення класів та кабінетів безпеки у кожному закладі освіти.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1672920228048-scaled.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1672920228071-scaled.jpg)