Сьогодні у виконавчому комітеті Лебединської міської ради працювала комісія з питань найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території Лебединської міської територіальної громади. Потреба зібратися членам комісії виникла у зв’язку з тим, що надійшло звернення від мешканців вулиці Воїнів Інтернаціоналістів з пропозицією нової назви цієї вулиці – «Воїнів Холодноярців».
Комісією було розглянуто це звернення та підтримано пропозицію жителів вулиці, відтепер відповідні зміни будуть внесені до проєкту рішення сесії Лебединської міської ради.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_0656.jpg)
Варто зазначити, що під час попередніх засідань комісії були розглянуті усі звернення від громадськості стосовно перейменувань тих чи інших топонімів. Під час розгляду члени комісії завжди враховують думку місцевих жителів.