Сьогодні у стінах Лебединської міської ради працювала комісія з питань захисту прав дитини. Під час роботи члени комісії розглянули два питання порядку денного.
Комісією було прийнято рішення про направлення неповнолітньої до центру соціально-психологічної реабілітації дітей після детального вивчення ситуації, яка склалася.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0011.jpg)
Також комісією було розглянуто та задоволено клопотання одного із Лебединських закладів загальної середньої освіти про переведення одного із учнів до вечірнього класу.