Сьогодні у стінах Лебединської міської ради працювала комісія з питань захисту прав дитини.
Основною метою роботи цієї комісії є результативне вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення і реалізації їхніх прав та інтересів.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_1205.jpg)
Під час роботи члени комісії розглянули чотири питання порядку денного, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей та міського центру соціальних служб. Було розглянуто питання стосовно втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування у зв’язку із поверненням одного з батьків з місць позбавлення волі, а також інші питання, які стосувалися вчинення правочинів.