У рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки та за сприяння місцевої влади школи Лебединської громади отримали 33 нові ноутбуки.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0877.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0897.jpg)
Міський голова Олександр БАКЛИКОВ подякував освітянам за їхню нелегку самовіддану працю, особливо в умовах карантинних обмежень, привітав з наступаючими святами і вручив сучасну комп’ютерну техніку та пам’ятні сувеніри.
Відповідно до розподілу ноутбуків, закуплених за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та коштів місцевих бюджетів на умовах співфінансування, портативні комп’ютери розподілили між закладами загальної середньої освіти №6 та №7 міста Лебедина, школами у Будилці, Великому Висторопі, Гринцевому та Межирічі.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0889.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0885.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0880.jpg)
Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя. Це дасть змогу зробити навчальний процес зручним та ефективним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0894.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0896.jpg)