Сьогодні у стінах Лебединської міської ради працювала комісія з питань захисту прав дитини.
Основною метою роботи комісії є результативне вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення і реалізації їхніх прав та інтересів.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0873.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0872.jpg)
Під час роботи членами комісії було розглянуто питання стосовно ситуації, яка склалася у одній із родин, стану виховання та утримання дитини. Детально з’ясувавши усі обставини, членами комісії були прийняті відповідні рішення. Також члени комісії розглянули питання стосовно продовження терміну перебування малолітнього у спеціалізованому будинку дитини та прийняли виважене рішення.