Сьогодні у стінах Лебединської міської ради працювала адміністративна комісія.
Комісія розглянула два протоколи про адміністративні правопорушення, а саме:
- про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил благоустрою території;
- про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення – перебування на робочому місці у нетверезому стані;
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_0629.jpg)
Під час проведення засідання членами комісії було ретельно вивчено усі наявні документи по заявлених справах, що потребували вирішення. Винесено постанови про притягнення порушників до адміністративної відповідальності.