18 жовтня 2021 року з метою правової освіченості суб’єктів пробації, фахівцем Лебединського бюро правової допомоги Іриною Лєвих, спільно з провідним інспектором Сумського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Антоніною Магаляс, дотримуючись карантинних заходів, проведено інформаційний захід для засуджених осіб, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень на тему: «Стоп насильство». Цього дня присутні дізнались про те, що таке домашнє насильство, які є види домашнього насильства, хто є постраждалим від домашнього насильства, як розпізнати домашнє насильство, який захист від насильства в сім’ї та яка відповідальність настає за вчинення домашнього насильства.
Інформаційна година для суб’єктів пробації на тему: «Стоп насильство»
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/246233793_4179354558859324_3247138158153155850_n.jpg)