Представники громадської організації “Спортивний клуб інвалідів “Фенікс” присвятили відзначенню Дня народження нашого рідного Лебедина шашковий турнір. Учасниками турніру стали 17 представників громадської організації.
Феніксівці активно змагалися у вправності в шашках, а переможцем стала Тетяна Чуйко. Тетяна Миколаївна за свою перемогу отримала солодощі – шоколад “Корону”.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-3b048451bf6b43aea21f10b9b010db6faa201a4b5aecfbe979fe502a9ed3b7bc_773287f2.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-58ce0c95163deee66455a9547d1c8da5d92d993b1977ae22015486330e4deaa2_78518366.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-251f7311bc5469f53636703f7bb668a8dbf99ff791ab7f9a6306df39a820b723_a2a1ad30.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-b8974cd7d48f070f65926827ae562d5cd77a3102d132bd600f706c421d5dbd15_b32db342.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-c5329614718cb36513b6c3b38e2990a3a235773253cef8570c8b9043f4147d92_8dc3772c.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-e15df04f90fd2449dcda0f8adfb4a566401d4dd5e87ce809d65e7109c4ce353e_f99e5a52.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-fb1c0addf4bba4a8a769a9396c50823299915660168535bb0410cf612c53ddbb_e95a0071.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-0a-55d849f991ceffa8a1208075b1c2e5a03f3a5bd8123fa8d63155d6d98d8076ec_8906bc42.jpg)
Представництво “СКІ “Фенікс” висловлює щиру вдячність комунальному підприємству “Комбінат благоустрою” за наданий транспорт та Леоніду Моісеєнку за теплий прийом.