Щороку 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Дата була визначена Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення поінформованості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами торгівлі людьми.
З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою підвищення інформованості про проблему торгівлі людьми усіх верств населення, особливо груп «ризику», щодо торгівлі людьми, головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяною Телевною спільно з інспектором з ювенальної превенції Тетяною Криницькою проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду щодо профілактики торгівлі людьми. Мета бесіди – підвищити рівень обізнаності про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно робити, аби убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення працювати за кордоном, від небажаних наслідків.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/0-02-0a-9b2fd23d6d82df573202cf9aa567d3003ee8f58f20bfb3b9f3e20b72a945757c_2d48c701.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/0-02-05-421082dfa8df565f39d4257017299a9ad9fd2c8a5ea5becc015a2a660fcff609_d651eae9.jpg)
Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.