У неділю, 20 червня у Лебедині в парку ім. Павла Полуботка відбулося відкриття спортивного майданчика.
Урочисто відкрив роботу цього майданчика міський голова Олександр Бакликов і висловив сподівання, що нова спортивна локація стане одним з найулюбленіших місць для активного відпочинку жителів та гостей міста.
Після урочистостей відбулися змагання з чотирьох видів спорту за участі громадських організацій спортивного спрямування, футбольних команд та всіх бажаючих.
Організатори заходу визначили переможців у різних вікових групах та категоріях і вручили цінні подарунки від Лебединського міського голови Олександра Бакликова та депутата Сумської обласної ради Віталія Калініченка.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-22-46-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-24-14-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-24-16-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-24-55-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-24-56-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-25-31-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-26-01-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-26-48-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/зображення_viber_2021-06-22_08-26-50-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204627169_982012222555689_1635450764682586135_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204835614_1512674482401838_1879471839916326579_n.jpg)