Наразі у зв’язку із аварійною ситуацією, а саме – пориву труби водогогону, яка сталася у одному із домогосподарств на вулиці Першотравневій, тимчасово (орієнтовно протягом 1 години) буде перекрито водопостачання мешканців міста, окрім мешканців вулиць Боднівка та Вокзальна. Аварійна бригада КП “Водоканал” наразі проводить ремонтні роботи з усунення наслідків пориву.
Аварійна “Водоканалу” повідомляє!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/vodokanal.jpg)