У день 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС Лебединський міський голова Олександр Бакликов відвідав очевидців цих страшних подій, що ліквідовували наслідки аварії. Ці люди брали безпосередню участь у боротьбі зі наслідками вибуху. Очільник громади особисто подякував їм за це, а також вручив невеличкі подарункові набори.
Міський голова Олександр Бакликов відвідав ліквідаторів аварії Чорнобильської АЕС
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/сайт-4-2-scaled.jpg)