10 квітня вихованці учнівського лісництва «Лісовичок» Лебединського центру позашкільної освіти долучилися до Всесвітньої екологічної акції «Озеленення Планети». Метою акції є висадити одночасно по цілому світу 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу, провести загальнодержавну та міжнародну інформаційну кампанію з висадження дерев та популяризувати тему озеленення планети.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-1.jpg)
До висадки дерев долучилися заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко, співорганізатор GreeningofthePlanet Sumy в Сумській області Дмитро Кулибабин, керівництво Сумського району та Лебединської ОТГ, студентська молодь, їхні керівники, представники ЗМІ та лісова охорона ДП «Лебединський лісгосп».
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/4.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/5.jpg)
«З допомогою громадськості сьогодні вдалося висадити понад 15 тисяч дерев на площі 3,3 га», – прокоментував підсумки акції директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов. Тож, бережемо та примножуємо природу України!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/6.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/7.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/8.jpg)