Депутати Лебединської міської ради готуються до сесії, працюючи у постійних комісіях. Протягом останніх кількох днів саме на таких засіданнях розглядалися проєкти рішень, що пропонуються на розгляд до сесійної зали. Депутати жваво дискутували та ставили запитання з приводу деяких з них. В результаті на засідання чергової сесії, яке заплановано на завтра було винесено понад 30 питань.
Депутати міської ради працювали в постійних комісіях
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/сайт-1-1-scaled.jpg)