10 березня на запрошення адміністрації Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяною Телевною та начальником Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Анатолієм Глухом було проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо профілактики правопорушень серед учнів старших класів.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-e41072d1536ae1fecc770188a881be29-V.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-75ce6fe4be289adeb02886df72ed846b-V.jpg)
Також Тетяна Іванівна та Анатолій Миколайович взяли участь в учнівсько-батьківських зборах учнів 6 класу та детально поінформували присутніх стосовно попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків.