Представника Лебединського медичного коледжу було обрано до складу президії Студентської ради при Сумській ОДА

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 11 лютого 2021 року відбулася II сесія Студентської ради при Сумській обласній державній адміністрації

Порядком денним роботи сесії Студради було передбачено обрання секретаря, делегатів до складу президії та затвердження плану роботи Студентської ради на 2021 рік.

Студента та президента студентського самоврядування Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І. Ситенка Дениса СОСЄДКУ було обрано до складу президії ради. Окрім представника від Лебединщини до президії також було обрано студентку Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва Дарину Свердлікову, а секретарем Студентської ради при ОДА більшістю голосів обрано Анну Мартиненко, студентку Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Окрім цього, у рамках засідання Студентська рада анонсувала початок роботи Дебатного клубу «Онікс» на Сумщині за сприяння Федерації дебатів України та проведення заходів на підтримку студентів з особливими потребами в освітніх закладах Сумщини до Дня рідкісних захворювань.