2 лютого 2021 року о 17:30 у приміщенні Лебединського будинку культури відбудеться вечір пам’яті Скрябіна. З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, вхід до актової зали буде здійснюватися за запрошеннями, які можна безкоштовно отримати у будинку культури або забронювати за телефоном 2 16 89. Кількість місць обмежена.
Відбудеться вечір пам’яті Скрябіна
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/FB_IMG_1612077238024.jpg)