Готується проведення Третього форуму регіонів України та Республіки Білорусь

Повідомляємо, що 8-9 жовтня 2020 року у м. Гродно (Республіка Білорусь) за участю Президента України та Президента Білорусі відбудеться Третій форум регіонів України та Білорусі, а також виставково-ярмаркові заходи: виставка великогабаритної техніки та промислових зразків, виставка-ярмарок продукції білоруських і українських підприємств та виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України, для демонстрації великогабаритної техніки та промислових зразків для української сторони буде представлений необладнаний відкритий майданчик на безоплатній основі (за плату буде можливість обладнання місць наметами, надання обладнання та виставкових послуг).

Виставка-ярмарок продукції білоруських і українських підприємств та виробів декоративно-прикладного мистецтва проходитиме у наметах встановленого зразка (власних або орендованих у білоруської сторони) за плату, що формується Белінтерекспо в залежності від кількості учасників, запитуваного формату представлення підприємств та обладнання місць. Крім цього, учасники виставки мають враховувати витрати на проїзд, медичне страхування, митне оформлення, проживання та харчування. Також нагадуємо про необхідність дотримання карантинних заходів при перетині державного кордону, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом §АК8-СоУ-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

За додатковою інформацією необхідно звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України, контактна особа – Анна Любима (+380955466509, ast-іег@ucci.org.ua).