У центрі міста з’явиться БЕЗКОШТОВНИЙ ПАРКІНГ

У самому центрі Лебедина, на площі Соборній, буває людно навіть у будні дні, а у вихідні припаркувати автомобіль поблизу ринку взагалі майже не реально. Люди виїжджають на закупи чи в парк, спілкуються з іншими людьми, а їхні автівки, часом, створюють незручності для інших водіїв.

З метою розвантажити узбіччя доріг у центральній частині міста та забезпечити комфортні умови для водіїв, було прийнято рішення створити зручний і, що важливо, БЕЗКОШТОВНИЙ паркінг для лебединців. Міський голова Олександр Бакликов особисто взявся контролювати цей процес. Зокрема, вчора, на визначеному місці, він вкотре обстежив територію та вніс певні корективи до попереднього плану проєкту.

Передбачається, що цей паркінг дозволить створити кілька десятків нових паркомісць. Наразі, нова стоянка знаходиться на стадії проєктування та погодження відповідними спеціалістами. Сподіваємось, що цей процес не затягнеться і вже найближчим часом лебединці зможуть повною мірою відчути зміни на собі та з комфортом пересуватися центральними вулицями нашого міста.