Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради інформує, що в Україні створено інформаційну кампанію #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО.
#ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО – проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми.
Сторінку створено в рамках кампанії з інформування про ризики торгівлі людьми, що проводиться спільними зусиллями Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Міністерством соціальної політики в Україні, Представництвом МОМ в Україні та громадською організацією А21. Зусилля Координатора проектів в цій кампанії фінансово підтримують Уряд Канади та Місія США при ОБСЄ.
Підпишіться на цій сторінці та порадьте її друзям.
Бережіть себе та будьте обізнаними!!!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/OSCE__PCU_Presentation-1_page-0001.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/OSCE__PCU_Presentation-1_page-0002.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/OSCE__PCU_Presentation-1_page-0003.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/OSCE__PCU_Presentation-1_page-0004.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/OSCE__PCU_Presentation-1_page-0005.jpg)